Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pondělí 26. února 2024 Dorota
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Tak za tento blog Vás ta Rusofobní menšina nebude mít ráda.

Ale trefil jste hřebík na hlavičku , děkuji.

2 0
možnosti

Tak tak. Cui bono - to je to oč tu běží! Američaní určitě snižovat teplotu v oblastech, kde se musí topit, na nějakých 18°nebudou. A opět zachrání Evropu tím, že jí za "výhodný peníz" prodá či přeprodá svůj plyn.;-)

4 2
možnosti
Foto

A o to nejspíš Rusům šlo. Vždyť podle nich jde stále celá speciální operace podle plánu. :-)

Kdyby totiž nezačali speciálně operovat, mohla Evropu zanedlouho zásobovat místo Američanů Ukrajina. Takhle se jim povedlo přesunout své současné i ukrajinské budoucí obchody s energiemi za oceán.

0 0
možnosti

Možná bych mohl autorovi poděkovat. Možná bylo i cílem shrnout na jednu kupu většinu lživé propagandy, která omlouvá Putina z jeho zvěrstev. Ještě by mohl dodat třeba, že bez dodávek zbraní ze západu, už mohl být na Ukrajině mír a pár dalších drobností. Možná to příště dožene.

Je ale potřeba připomenout, že krvavou genocidu ukrajinského národa rozpoutal Putin. Zájmy Putina jsou protichůdné k zájmům Ruska i když totalitní vůdci vždy hlásají, že jednají v zájmu svého lidu, což je ona prvotní lež. Takže když v článku autora dosadíme místo slova Rusko, slovo Putin, vyjde nám celkem přesný obrázek. Víc asi není potřeba.

7 9
možnosti

Vy jste asi úplně zapomněl na samotný majdan a takzvanou ATO na východě Ukrajiny, která hned poté následovala.

;-)

2 5
možnosti
Foto

Hromada výmyslů a lží plus kopec nesmyslů.

6 7
možnosti

Můžete mi objasnit, co je Rusku do toho, která země bude přijata do NATO?

Pro vaši informaci:

NATO je něco jako mezinárodní smlouva mezi příslušnými zeměmi.

Stejně jako České republice není nic do toho, jaké smlouvy mezi sebou uzavírají Kolumie s Panamou, stejně jako Madagaskaru není nic do toho, jaké smlouvy mezi sebou uzavírají Nový Zéland a Pákistán, stejně jako Indonésii nic není do toho, jaké smlouvy mezi sebou uzavírají Tunisko a Bolívie, tak Rusku není nic do toho, jako smlouvy mezi sebou uzavírají USA, Ukrajina, České republika, Slovensko a další země.

6 6
možnosti

Pamatujete na sjednocení Německa a závazek Ruska, že stáhne svoje vojáky z Východní Evropy, pokud se NATO nerozšíří ani o coul na východ ?

Rusko svoje slovo splnilo. USA nikoliv.

;-(

3 3
možnosti
Foto

Máte samozřejmě pravdu, za všechno si může Ukrajina sama. Hajzlové, chtěli by o sobě rozhodovat sami a přestat poslouhat.

10 3
možnosti

Možná to chce namísto toho Vašeho černobílého vidění světa lépe chápat psaný text.

Ale takových je tu níže víc jak koukám.

8 7
možnosti
Foto

J63o89s73e92f 57B26á92r64t79a

16. 8. 2022 22:01

To jediné dává smysl: Cui bono?

3 0
možnosti
Foto

Sýrie byla zcela v režii Ruska. Rusko tam má od 70 let základnu za podporu rodiny Assada. Jinak pokud USA vojensky se souhlasem Rady bezpečnosti OSN vojensky zasáhly v těchto zemí spolu s dalšími zeměmi s cílem získat tato území ????

5 4
možnosti

Ten souhlas Rady bezpecnosti OSN je jen ve vasi fantazii. Ona i ta bezletova zona nad Libyi, kde USA, Francie a velka Britane meli souhlast RB OSN (Cina a Rusko se zdrzeli hlasovani), nic nerikal o tom, ze maji pravo rozbombardovat Libyi. Jen udrzovat bezletovou zonu. To, ze pro ne to znamenalo sestrelovat vladni letadla a pomahat ten nevladnim je jina.

Ve kterych zemi, podle vas, melo USA souhlas RB OSN? Ani Irak to nebyl, rezoluce RB OSN 660 (myslim, ze to byla 660, nechce se mi to hledat) souhlasila s tim, ze USA vytlaci Iracka vojsla z Kuvajtu. O rozmobmardovani Iraku a zmasakrovani Iracanu tam nic nebylo, to si USA doplnila z vlastni iniciativy.

A v te vasi Syrii, USA jsou tam okupanti, nikdo krome umirnene opozice (tedy urezavacu hlav) je tam nechce. Rusove tam jsou na pozvani Syrske vlady, ale pro vas je to zjevne nepodstatny rozdil.

5 2
možnosti
Foto

Krym byv věnován jedním opilcem Ukrajině a jiné pohádky

5 0
možnosti

On byl snad Chruščov abstinent? :-)

1 2
možnosti

Karma.

Ale místní úderka té jediné svaté pravdy vás sežere.

5 2
možnosti

V klidu Martine. Úderka sežere a fanoušci rašistického válečného zločince, přijdou podpořit.

3 0
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS