Jak sbalit ženu

11. 01. 2019 20:27:55
Na internetu člověk může najít řadu doporučení, jak sbalit ženu. Jako zasloužilý teoretik v této oblasti a ženatý muž neschopný své poznatky uplatnit v praxi, jsem se rozhodl o ně podělit dle hesla, že kdo neumí, ten učí.

Takže pár rad a poznatků pro muže:

 1. Ženě se musí rozbušit srdce, jakmile vás spatří. Velký svalnatý muž v obleku či plavkách s hrudníkem ve tvaru písmene V, má vždy nesrovnatelně větší šanci než malý hubený brýlatý chudinka.
 2. Dobré je, pokud se ženě rozbuší srdce, ještě předtím, než váš spatří. Vaše pověst a sláva by vás měly předcházet. Proto je dobré být slavným zpěvákem, sportovcem nebo alespoň miliardářem.
 3. Když už se ženě nerozbuší srdce z pouhé vaší přítomnosti, je vhodná trocha akce. Můžete ženu zachránit z hořícího domu, zmlátit pár chuligánů, co ji právě obtěžují nebo udělat něco šíleného – třeba skočit šipku do jezera plného nastražených špičatých kamenů. Vhodné je ovšem o žádný z nich nezavadit.
 4. U žen je skvělé, že se jim rozbuší srdce i při pohledu na vaši plnou peněženku či vaše nové krásné auto či dům zvláště, jevíte-li ochotu se s ní o své zdroje podělit.
 5. Dobré je mít nějaké sexy zaměstnání, jako je filmový herec, režisér, král nebo alespoň princ, kosmonaut, pilot či chirurg – nejlépe plastický. Pro jednu noc vezme žena jistě zavděk i statečným svalnatým hasičem.
 6. Nesplňujete-li žádný z předchozích bodů, zkuste ženu pozvat do kina na nějaký horor. Muž s motorovou pilou rozbuší srdce vaší vyvolené za vás a vy můžete s trochou štěstí ten večer zabodovat.
 7. Nejste-li fanda hororů, zkuste ženu rozesmát. Bavící se žena vám může poskytnout také trochu zábavy. Pozor jen, abyste se ze zábavného muže nestali šaškem.
 8. Můžete také ženu zkusit ukecat nebo, jak říká klasik, nakrmit jí ucho, aby s vámi šla... Každá žena má ráda lichocení, ocení i hloupou básničku, pokud jí opěvuje. Pozor ale na to, abyste se nestali jen jejím dvorním trubadúrem – neboli šaškem.
 9. Buďte galantní – podržte ženě dveře nebo jí pomozte do kabátu. Za odměnu získáte úsměv. Pokud je to úsměv útrpný, raději rychle vykliďte bojiště. Je to buď feminist­ka, má vás za ubožáka nebo z vás udělá svého sluhu.
 10. Buďte přátelský – pomozte ženě, buďte ji po ruce, kdykoliv bude potřebovat pomoc. Asi ji nezískáte, ale určitě vás to zaměstná.
 11. Buďte dobrým posluchačem, když se bude potřebovat vypovídat. Takového muže žena vždy ocení. Bohužel, často obdržíte jen statut kamaráda, který si můžete strčit, víte kam... Pozor ale! Existuje ještě horší statut než kamarád. Jedna dívka mi řekla (když mi bylo 24 let), že mě má ráda jako svého dědečka. Myslela to zřejmě upřímně. Ach jo.
 12. Pokud už jste uvázli v roli kamaráda a neměli jste sílu hned opustit bojiště, zkuste přeměnit vaše přátelství na přátelství s výhodami. Kamarád taky rád... Bohužel, to funguje jen ve filmech. V reálném životě, jednou kamarád, navždy kamarád.
 13. Můžete zkusit sbalit ženu na svou inteligenci. Říká se tomu sexy mozek. Ukážete jí hvězdičky, ohromíte ženu svými vědomostmi, až se jí zamotá hlava, a ona vám podlehne. Kéž by to tak fungovalo! Pokud náhodou nemáte pro ženu ještě jinou hodnotnou vlastnost, sexy mozek většinou nestačí. Paroubek by mohl povídat...
 14. Chcete-li získat ženu, je vhodné už nějakou mít. Tím ovšem nemyslím manželku – to je poněkud kontraproduktivní. Spíše mám na mysli, že když jste ve společnosti ženy, jiné ženy se automaticky domnívají, že jste něčím atraktivní, a tak se o vás začnou zajímat. Mohu potvrdit, že to funguje nad očekávání dobře. Jen je tu malý problém, kde vzít tu první ženu.
 15. Muži si obvykle moc neváží žen, které snadno získají a snadno dostanou tam, kam chtějí. U žen je tomu, bohužel, podobně. Pokud nemusí o přízeň muže bojovat s jinými ženami, tak není pro ně hodnotné zboží, kterým by stálo za to se honosit.
 16. Nezapomeňme na řeč těla. Sebevědomý extrovert uprostřed tanečního parketu s rozmáchlými gesty platí na ženy mnohem víc než v koutku se krčící introvert.
 17. Ženy adresují svou řeč těla jen mužům, kteří jim rozbušili srdce. Ti ostatní se mohou jen divit, že ačkoli již přečetli tři knihy na toto téma, nikdy se nesetkali s tím, že by se ženě při pohledu na ně, rozšířily zorničky nebo, že by jim signalizovala svůj zájem nějakými tajnými a smyslnosti plnými gesty.
 18. Jsou muži, kteří chtějí pro ženu dobýt svět, postavit hrad, konat hrdinské činy, ale obvykle nejsou u žen úspěšnější než ti, co dokážou využít jen jejich slabosti.
 19. Když se ženy zklamou v muži, který jim rozbušil srdce, berou zavděk hodným utěšitelem, aby ho trápily za všechno příkoří, co jim způsobil ten předchozí muž, a aby ho opustily, jakmile se objeví další muž, který jim zase rozbuší srdce.
 20. Některé ženy prý trpí komplexem ošetřovatelky. Když budete simulovat vážné zranění či smrtelnou nemoc, ženě vás bude líto a poskytne vám útěchu všeho druhu. No, pokud nejste Stephen Hawking, moc bych na to nesázel. Jde přece jen o zdraví.
 21. Když už selžou všechny možnosti, jak ženu svých snů sbalit, nezoufejte. Prostě to nechte na ženách. Ani nevíte kolik je kolem vás zoufalých žen, které marně shání chlapa. Pro status ženy je mnohem horší nemít chlapa než pro chlapa nemít ženskou. Chlap bez ženský vždy může jít s kamarády na pivo a užít si pěkný večer.
 22. Doporučení na závěr: Snažte se nikdy ale nikdy nezamilovat do ženy, kterou chcete získat. Zamilované muže ženy ze zásady považují za méněcenné, a proto z nich dělají své kamarády, sluhy, otroky a sponzory. V reálném vztahu má vždy silnější postavení ten, kdo má rád míň.
 23. Když už se do ženy zamilujete, tak jste v pr... a nic s tím neuděláte ať je vám patnáct nebo sto let. A není vám rady ani pomoci. Věřte mi!
Autor: Rostislav Szeruda | pátek 11.1.2019 20:27 | karma článku: 19.12 | přečteno: 469x

Další články blogera

Rostislav Szeruda

Ekologie elektromobilů

Jako občan jsem ekologicky založený. Poctivě třídím odpad a ani náhodou by mě nena­padlo pohodit někde v lese či kdekoliv jinde třeba jen papírek. Přesto trpím jistým deficitem zeleného myšlení, abych některé věci pochopil.

28.12.2018 v 7:19 | Karma článku: 36.06 | Přečteno: 1839 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Magie pohádek pro život

Blíží se vánoce. Tradiční čas pohádek. Z děr nevylézají hadi a štíři ale aktivisti, kteří útočí na to, co pohádky představují. Chtějí pošlapat podstatu pohádek a také vztahu mezi mužem a ženou.

25.11.2018 v 18:42 | Karma článku: 16.14 | Přečteno: 299 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Tajemství svobodné vůle

Celý vesmír i život má být jeden řetězec příčin a následků. S tímto tvrze­ním se nedá nesouhlasit. Při pohledu zpět zjistíme, že vše, co se nám v životě přihodilo, co jsme udělali i neudělali, bylo nějak podmíněno.

11.11.2018 v 17:30 | Karma článku: 12.14 | Přečteno: 645 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Ivana Jirmářová

Myslíte si, že Vám "Bůh" dal svobodnou vůli, aby Vás následně soudil za Vaše činy?

Byl to přesně tenhle den. Brouzdala jsem ulicemi Aucklandu a potkala člověka. Stál tam, v ruce měl knihy a zastavoval lidi na ulici. Něco prohodil směrem ke mě, usmála jsem se a šla jsem dál.

18.1.2019 v 10:38 | Karma článku: 12.46 | Přečteno: 317 | Diskuse

Marie Jandová

Zlehčování, či znevažování činu Jana Palacha, je plodem malosti a zbabělosti

A nejspíše i hlouposti, protože jen hloupí lidé odsuzují to, co nejsou schopni, nebo ochotni pochopit. Je příznačné, že nejvíce těchto lidí se rekrutuje z řad příznivců prezidenta Zemana, premiéra Babiše a – jak jinak – komunistů.

18.1.2019 v 8:10 | Karma článku: 21.87 | Přečteno: 496 | Diskuse

Tadeáš Firla

Kde jsou čínští křesťané?

V novém roce máme nové starosti a péči o sebe. Zdá se, že podobně jako syrské sirotky, tak i čínské křesťany přikryl sníh a odvál vítr. Jen zdánlivě. Ptáte se, kde jsou? Chceme je tady? Taky nás ohrožují? Zde je odpověď

18.1.2019 v 2:21 | Karma článku: 12.68 | Přečteno: 291 | Diskuse

Lenka Klímková

Šátková realita

„#SvobodnáVŠátku“ (#FreeInHijab). Nová kampaň twitterového účtu Světového dne hidžábu se tak nějak nepovedla...

17.1.2019 v 22:38 | Karma článku: 36.12 | Přečteno: 931 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Recenze knihy „Posvátné místo“ od Barbary Woodové

Přeneseme se do luxusní čtvrti v Los Angeles, kde je po velkém zemětřesení objevena jeskyně se záhadnou malbou a pozůstatky dva tisíce let starými. Ty odkrývá archeoložka Erica a na její práci dohlíží její nepřítel, advokát Jared.

17.1.2019 v 20:20 | Karma článku: 5.34 | Přečteno: 93 | Diskuse
Počet článků 70 Celková karma 21.45 Průměrná čtenost 1079

Jsem člověk zajímající se o lidskou duši a její podstatu. Vyznávám svobodu myšlení a slova. Jsem autorem několika knih. Má nejnovější kniha: Nový pohled na lidskou duši a vědomí. 

 

Mé stránky: Kvantová dušewww.szeruda.cz

 

Sympatizuji s Realisty.

Najdete na iDNES.cz