Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pondělí 26. února 2024 Dorota

Jak sbalit ženu

11. 01. 2019 20:27:55
Na internetu člověk může najít řadu doporučení, jak sbalit ženu. Jako zasloužilý teoretik v této oblasti a ženatý muž neschopný své poznatky uplatnit v praxi, jsem se rozhodl o ně podělit dle hesla, že kdo neumí, ten učí.

Takže pár rad a poznatků pro muže:

 1. Ženě se musí rozbušit srdce, jakmile vás spatří. Velký svalnatý muž v obleku či plavkách s hrudníkem ve tvaru písmene V, má vždy nesrovnatelně větší šanci než malý hubený brýlatý chudinka.
 2. Dobré je, pokud se ženě rozbuší srdce, ještě předtím, než váš spatří. Vaše pověst a sláva by vás měly předcházet. Proto je dobré být slavným zpěvákem, sportovcem nebo alespoň miliardářem.
 3. Když už se ženě nerozbuší srdce z pouhé vaší přítomnosti, je vhodná trocha akce. Můžete ženu zachránit z hořícího domu, zmlátit pár chuligánů, co ji právě obtěžují nebo udělat něco šíleného – třeba skočit šipku do jezera plného nastražených špičatých kamenů. Vhodné je ovšem o žádný z nich nezavadit.
 4. U žen je skvělé, že se jim rozbuší srdce i při pohledu na vaši plnou peněženku či vaše nové krásné auto či dům zvláště, jevíte-li ochotu se s ní o své zdroje podělit.
 5. Dobré je mít nějaké sexy zaměstnání, jako je filmový herec, režisér, král nebo alespoň princ, kosmonaut, pilot či chirurg – nejlépe plastický. Pro jednu noc vezme žena jistě zavděk i statečným svalnatým hasičem.
 6. Nesplňujete-li žádný z předchozích bodů, zkuste ženu pozvat do kina na nějaký horor. Muž s motorovou pilou rozbuší srdce vaší vyvolené za vás a vy můžete s trochou štěstí ten večer zabodovat.
 7. Nejste-li fanda hororů, zkuste ženu rozesmát. Bavící se žena vám může poskytnout také trochu zábavy. Pozor jen, abyste se ze zábavného muže nestali šaškem.
 8. Můžete také ženu zkusit ukecat nebo, jak říká klasik, nakrmit jí ucho, aby s vámi šla... Každá žena má ráda lichocení, ocení i hloupou básničku, pokud jí opěvuje. Pozor ale na to, abyste se nestali jen jejím dvorním trubadúrem – neboli šaškem.
 9. Buďte galantní – podržte ženě dveře nebo jí pomozte do kabátu. Za odměnu získáte úsměv. Pokud je to úsměv útrpný, raději rychle vykliďte bojiště. Je to buď feminist­ka, má vás za ubožáka nebo z vás udělá svého sluhu.
 10. Buďte přátelský – pomozte ženě, buďte ji po ruce, kdykoliv bude potřebovat pomoc. Asi ji nezískáte, ale určitě vás to zaměstná.
 11. Buďte dobrým posluchačem, když se bude potřebovat vypovídat. Takového muže žena vždy ocení. Bohužel, často obdržíte jen statut kamaráda, který si můžete strčit, víte kam... Pozor ale! Existuje ještě horší statut než kamarád. Jedna dívka mi řekla (když mi bylo 24 let), že mě má ráda jako svého dědečka. Myslela to zřejmě upřímně. Ach jo.
 12. Pokud už jste uvázli v roli kamaráda a neměli jste sílu hned opustit bojiště, zkuste přeměnit vaše přátelství na přátelství s výhodami. Kamarád taky rád... Bohužel, to funguje jen ve filmech. V reálném životě, jednou kamarád, navždy kamarád.
 13. Můžete zkusit sbalit ženu na svou inteligenci. Říká se tomu sexy mozek. Ukážete jí hvězdičky, ohromíte ženu svými vědomostmi, až se jí zamotá hlava, a ona vám podlehne. Kéž by to tak fungovalo! Pokud náhodou nemáte pro ženu ještě jinou hodnotnou vlastnost, sexy mozek většinou nestačí. Paroubek by mohl povídat...
 14. Chcete-li získat ženu, je vhodné už nějakou mít. Tím ovšem nemyslím manželku – to je poněkud kontraproduktivní. Spíše mám na mysli, že když jste ve společnosti ženy, jiné ženy se automaticky domnívají, že jste něčím atraktivní, a tak se o vás začnou zajímat. Mohu potvrdit, že to funguje nad očekávání dobře. Jen je tu malý problém, kde vzít tu první ženu.
 15. Muži si obvykle moc neváží žen, které snadno získají a snadno dostanou tam, kam chtějí. U žen je tomu, bohužel, podobně. Pokud nemusí o přízeň muže bojovat s jinými ženami, tak není pro ně hodnotné zboží, kterým by stálo za to se honosit.
 16. Nezapomeňme na řeč těla. Sebevědomý extrovert uprostřed tanečního parketu s rozmáchlými gesty platí na ženy mnohem víc než v koutku se krčící introvert.
 17. Ženy adresují svou řeč těla jen mužům, kteří jim rozbušili srdce. Ti ostatní se mohou jen divit, že ačkoli již přečetli tři knihy na toto téma, nikdy se nesetkali s tím, že by se ženě při pohledu na ně, rozšířily zorničky nebo, že by jim signalizovala svůj zájem nějakými tajnými a smyslnosti plnými gesty.
 18. Jsou muži, kteří chtějí pro ženu dobýt svět, postavit hrad, konat hrdinské činy, ale obvykle nejsou u žen úspěšnější než ti, co dokážou využít jen jejich slabosti.
 19. Když se ženy zklamou v muži, který jim rozbušil srdce, berou zavděk hodným utěšitelem, aby ho trápily za všechno příkoří, co jim způsobil ten předchozí muž, a aby ho opustily, jakmile se objeví další muž, který jim zase rozbuší srdce.
 20. Některé ženy prý trpí komplexem ošetřovatelky. Když budete simulovat vážné zranění či smrtelnou nemoc, ženě vás bude líto a poskytne vám útěchu všeho druhu. No, pokud nejste Stephen Hawking, moc bych na to nesázel. Jde přece jen o zdraví.
 21. Když už selžou všechny možnosti, jak ženu svých snů sbalit, nezoufejte. Prostě to nechte na ženách. Ani nevíte kolik je kolem vás zoufalých žen, které marně shání chlapa. Pro status ženy je mnohem horší nemít chlapa než pro chlapa nemít ženskou. Chlap bez ženský vždy může jít s kamarády na pivo a užít si pěkný večer.
 22. Doporučení na závěr: Snažte se nikdy ale nikdy nezamilovat do ženy, kterou chcete získat. Zamilované muže ženy ze zásady považují za méněcenné, a proto z nich dělají své kamarády, sluhy, otroky a sponzory. V reálném vztahu má vždy silnější postavení ten, kdo má rád míň.
 23. Když už se do ženy zamilujete, tak jste v pr... a nic s tím neuděláte ať je vám patnáct nebo sto let. A není vám rady ani pomoci. Věřte mi!
Autor: Rostislav Szeruda | pátek 11.1.2019 20:27 | karma článku: 20.89 | přečteno: 699x

Další články blogera

Rostislav Szeruda

Jak nám ukrajinská krize zavařila doma

Válka na Ukrajině nám přinesla ekonomickou krizi – obrovskou inflaci, nedostatek plynu, velké zdražení paliv a energie, migraci. Kdoví, co nás ještě čeká? A za všechno může Putin. Opravdu za všechno?

11.9.2022 v 17:44 | Karma článku: 45.25 | Přečteno: 6481 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Co nám válka na Ukrajině ukázala 2

Stejně tak jako jsem proti dráždění a provokování divokých zvířat a považuji za velmi ne­ro­zumné zahrávat si s těmi velkými, silnými a v případě ohrožení agresivními, byl jsem vždy také proti tomu zahrávat si s ruským medvědem,

25.8.2022 v 17:29 | Karma článku: 29.73 | Přečteno: 1018 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Co nám válka na Ukrajině ukázala

Co nám válka na Ukrajině ukázala? Za prvé, že přísloví, že není radno dráždit hada holou nohou a také medvěda, potažmo ruského, zadní částí těla, stále platí. Jinak hrozí, že o něco, co je nám blízké a bylo samozřejmé, přijdeme.

16.8.2022 v 17:26 | Karma článku: 38.80 | Přečteno: 1557 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Rozhovor s ďáblem 4

V roce 1937 začal psát Napoleon Hill, autor bestselleru Myšlením k bohatství, knihu Jak přelstít ďábla. Tato kniha je velmi troufalá a nadčasová. Představuji si, na co by se zeptal pan Hill ďábla dnes a jakou by dostal odpověď.

28.1.2022 v 17:42 | Karma článku: 18.08 | Přečteno: 370 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Pavel Chalupský

Podobnost nikoliv však náhodná.

Je 22. únor. Venku jak na jaře a ne uprostřed kalendářní zimy. Co se dá dělat. Milovníci zimních sportů si radovánek neužívají, silničáři si lebedí a řidiči jsou taky spokojení. Procházím městským parkem a...

26.2.2024 v 7:43 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 39 | Diskuse

Michael Laitman

Duchovno není jen pro izolované skupiny. Je pro celé lidstvo.

Omar Chajjám, muž, který se hluboce ponořil do hledání smyslu života, dospěl k závěru, že vše, čeho si kdysi vážil a pro co žil, je zbytečné. Jeho poznání se odráží v celém jeho díle a poukazuje na marnost jeho snah.

26.2.2024 v 4:56 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 23 | Diskuse

Jan Lněnička

Panu prezidentovi se splnilo Mozartovské přání – má tři hlavy!

Ve filmu Amadeus si ve scéně u parukáře si Mozart vybírá paruku a říká: „Všechny jsou tak krásné. Proč nemám tři hlavy?“ Druhou hlavou Petra Pavla je Vojtěch Šeliga, tou první je Eva Hromádková.

25.2.2024 v 19:27 | Karma článku: 24.20 | Přečteno: 374 | Diskuse

Pavel Liprt

"Cash only" aneb "Keine Kartenzahlung möglich"

V dnešní době je již používání platební karty běžnou záležitostí v mnoha zemích světa, (včetně) kromě Německa.

25.2.2024 v 17:35 | Karma článku: 17.47 | Přečteno: 731 | Diskuse

Karel Trčálek

My jsme ti demokraté. A tedy i ti nositelé správných názorů a významů

Členové vládní pětikoalice národu opakovaně vysvětlili, že jsou jedinými představiteli demokracie u nás. Jako takoví jsou tedy jediní nadáni správnými názory. A z toho logicky vyplývá, že tedy budou i arbitry názorů ostatních

25.2.2024 v 17:25 | Karma článku: 23.67 | Přečteno: 418 | Diskuse
Počet článků 103 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1304

Jsem člověk zajímající se o lidskou duši a její podstatu. Vyznávám svobodu myšlení a slova. Jsem autorem několika knih. Mé nejnovější knihy: Rytíři Slavelonu (2020) a aktuálně na Amazonu Schrödinger's cat and a new view of the world (2022).

Mé stránky: Kvantová dušewww.szeruda.cz

Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně

Zpěvák Jan Bendig se nestal obětí útoku moukou, jak sám všude rozhlašoval. Celou událost s „pachatelem“ ve skutečnosti...

Dcera Vladimíra Ráže žije bez ruky. Protézu odložila po dvaceti letech

Veronika Rážová (43) je dcerou slavného českého herce Vladimíra Ráže. Narodila se bez levé horní končetiny. Za hendikep...

Bufet v Českém Krumlově se stal přes noc hitem. Zaujal řízkovým chlebíčkem

Fotografie chlebíčku na řízku obletěla na sociálních sítích během středečního dne téměř všechny skupiny. Tuto...

Jak uspokojit ženu? Odborníci vědí, jak na to. A za pokus to rozhodně stojí

„Přestože jsem po třicet let zkoumal ženskou psychiku, nejsem s to odpovědět na velkou, dosud nezodpovězenou otázku, co...

Známé tváře kritizují Michala Novotného. Nejsem homofob, brání se herec

Na Michala Novotného se na sociálních sítích snesla vlna kritiky. Herec v rozhovoru pro týdeník Téma mimo jiné řekl, že...