Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Úterý 2. června 2020 Jarmil

Jak sbalit ženu

11. 01. 2019 20:27:55
Na internetu člověk může najít řadu doporučení, jak sbalit ženu. Jako zasloužilý teoretik v této oblasti a ženatý muž neschopný své poznatky uplatnit v praxi, jsem se rozhodl o ně podělit dle hesla, že kdo neumí, ten učí.

Takže pár rad a poznatků pro muže:

 1. Ženě se musí rozbušit srdce, jakmile vás spatří. Velký svalnatý muž v obleku či plavkách s hrudníkem ve tvaru písmene V, má vždy nesrovnatelně větší šanci než malý hubený brýlatý chudinka.
 2. Dobré je, pokud se ženě rozbuší srdce, ještě předtím, než váš spatří. Vaše pověst a sláva by vás měly předcházet. Proto je dobré být slavným zpěvákem, sportovcem nebo alespoň miliardářem.
 3. Když už se ženě nerozbuší srdce z pouhé vaší přítomnosti, je vhodná trocha akce. Můžete ženu zachránit z hořícího domu, zmlátit pár chuligánů, co ji právě obtěžují nebo udělat něco šíleného – třeba skočit šipku do jezera plného nastražených špičatých kamenů. Vhodné je ovšem o žádný z nich nezavadit.
 4. U žen je skvělé, že se jim rozbuší srdce i při pohledu na vaši plnou peněženku či vaše nové krásné auto či dům zvláště, jevíte-li ochotu se s ní o své zdroje podělit.
 5. Dobré je mít nějaké sexy zaměstnání, jako je filmový herec, režisér, král nebo alespoň princ, kosmonaut, pilot či chirurg – nejlépe plastický. Pro jednu noc vezme žena jistě zavděk i statečným svalnatým hasičem.
 6. Nesplňujete-li žádný z předchozích bodů, zkuste ženu pozvat do kina na nějaký horor. Muž s motorovou pilou rozbuší srdce vaší vyvolené za vás a vy můžete s trochou štěstí ten večer zabodovat.
 7. Nejste-li fanda hororů, zkuste ženu rozesmát. Bavící se žena vám může poskytnout také trochu zábavy. Pozor jen, abyste se ze zábavného muže nestali šaškem.
 8. Můžete také ženu zkusit ukecat nebo, jak říká klasik, nakrmit jí ucho, aby s vámi šla... Každá žena má ráda lichocení, ocení i hloupou básničku, pokud jí opěvuje. Pozor ale na to, abyste se nestali jen jejím dvorním trubadúrem – neboli šaškem.
 9. Buďte galantní – podržte ženě dveře nebo jí pomozte do kabátu. Za odměnu získáte úsměv. Pokud je to úsměv útrpný, raději rychle vykliďte bojiště. Je to buď feminist­ka, má vás za ubožáka nebo z vás udělá svého sluhu.
 10. Buďte přátelský – pomozte ženě, buďte ji po ruce, kdykoliv bude potřebovat pomoc. Asi ji nezískáte, ale určitě vás to zaměstná.
 11. Buďte dobrým posluchačem, když se bude potřebovat vypovídat. Takového muže žena vždy ocení. Bohužel, často obdržíte jen statut kamaráda, který si můžete strčit, víte kam... Pozor ale! Existuje ještě horší statut než kamarád. Jedna dívka mi řekla (když mi bylo 24 let), že mě má ráda jako svého dědečka. Myslela to zřejmě upřímně. Ach jo.
 12. Pokud už jste uvázli v roli kamaráda a neměli jste sílu hned opustit bojiště, zkuste přeměnit vaše přátelství na přátelství s výhodami. Kamarád taky rád... Bohužel, to funguje jen ve filmech. V reálném životě, jednou kamarád, navždy kamarád.
 13. Můžete zkusit sbalit ženu na svou inteligenci. Říká se tomu sexy mozek. Ukážete jí hvězdičky, ohromíte ženu svými vědomostmi, až se jí zamotá hlava, a ona vám podlehne. Kéž by to tak fungovalo! Pokud náhodou nemáte pro ženu ještě jinou hodnotnou vlastnost, sexy mozek většinou nestačí. Paroubek by mohl povídat...
 14. Chcete-li získat ženu, je vhodné už nějakou mít. Tím ovšem nemyslím manželku – to je poněkud kontraproduktivní. Spíše mám na mysli, že když jste ve společnosti ženy, jiné ženy se automaticky domnívají, že jste něčím atraktivní, a tak se o vás začnou zajímat. Mohu potvrdit, že to funguje nad očekávání dobře. Jen je tu malý problém, kde vzít tu první ženu.
 15. Muži si obvykle moc neváží žen, které snadno získají a snadno dostanou tam, kam chtějí. U žen je tomu, bohužel, podobně. Pokud nemusí o přízeň muže bojovat s jinými ženami, tak není pro ně hodnotné zboží, kterým by stálo za to se honosit.
 16. Nezapomeňme na řeč těla. Sebevědomý extrovert uprostřed tanečního parketu s rozmáchlými gesty platí na ženy mnohem víc než v koutku se krčící introvert.
 17. Ženy adresují svou řeč těla jen mužům, kteří jim rozbušili srdce. Ti ostatní se mohou jen divit, že ačkoli již přečetli tři knihy na toto téma, nikdy se nesetkali s tím, že by se ženě při pohledu na ně, rozšířily zorničky nebo, že by jim signalizovala svůj zájem nějakými tajnými a smyslnosti plnými gesty.
 18. Jsou muži, kteří chtějí pro ženu dobýt svět, postavit hrad, konat hrdinské činy, ale obvykle nejsou u žen úspěšnější než ti, co dokážou využít jen jejich slabosti.
 19. Když se ženy zklamou v muži, který jim rozbušil srdce, berou zavděk hodným utěšitelem, aby ho trápily za všechno příkoří, co jim způsobil ten předchozí muž, a aby ho opustily, jakmile se objeví další muž, který jim zase rozbuší srdce.
 20. Některé ženy prý trpí komplexem ošetřovatelky. Když budete simulovat vážné zranění či smrtelnou nemoc, ženě vás bude líto a poskytne vám útěchu všeho druhu. No, pokud nejste Stephen Hawking, moc bych na to nesázel. Jde přece jen o zdraví.
 21. Když už selžou všechny možnosti, jak ženu svých snů sbalit, nezoufejte. Prostě to nechte na ženách. Ani nevíte kolik je kolem vás zoufalých žen, které marně shání chlapa. Pro status ženy je mnohem horší nemít chlapa než pro chlapa nemít ženskou. Chlap bez ženský vždy může jít s kamarády na pivo a užít si pěkný večer.
 22. Doporučení na závěr: Snažte se nikdy ale nikdy nezamilovat do ženy, kterou chcete získat. Zamilované muže ženy ze zásady považují za méněcenné, a proto z nich dělají své kamarády, sluhy, otroky a sponzory. V reálném vztahu má vždy silnější postavení ten, kdo má rád míň.
 23. Když už se do ženy zamilujete, tak jste v pr... a nic s tím neuděláte ať je vám patnáct nebo sto let. A není vám rady ani pomoci. Věřte mi!
Autor: Rostislav Szeruda | pátek 11.1.2019 20:27 | karma článku: 20.62 | přečteno: 652x

Další články blogera

Rostislav Szeruda

Jen je nechte, ať se bojí!

Strach nás provází od počátku naší existence. Chrání nás, brání nám udělat věci, které by nás zahubily. Také nás ale ochromuje, brání nám se bránit, rozumně myslet, činí nás snadno ovladatelnými a pomalu, ale jistě, nás zabíjí.

10.5.2020 v 19:48 | Karma článku: 15.30 | Přečteno: 349 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Jak vytvořit (pandemickou) krizi – návod pro začátečníky

Mám z té korona krize divný pocit. Když mám divný pocit, napadají mě divné myšlenky. Když mám divné myšlenky, hledám informace. Když vidím data, mám pochybnosti. Jak je to s tou krizí doopravdy?

20.4.2020 v 17:31 | Karma článku: 28.09 | Přečteno: 756 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Až nastane doba pokoronavirová

Až nastane doba pokoronavirová měl bych pár otázek, které mi zřejmě nikdo nezodpoví, ale přesto bych je rád položil. Rád bych také, abychom se z této epidemie poučili pro to, co možná příjde příště.

12.4.2020 v 18:14 | Karma článku: 19.36 | Přečteno: 686 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Koronavirus jako zrcadlo společnosti

Koronavirus, který aktuálně sužuje naší společnost, jí zároveň nastavuje zrcadlo, některé věci zviditelňuje, jiné pokřivuje a některé problémy jako by zázračně zmizely.

28.3.2020 v 12:40 | Karma článku: 18.58 | Přečteno: 516 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Ziegler

Pobalťané trpěli pod komunistickým terorem stejně jako Češi pod nacistickým

Je dobře, že na tento fakt nedávno upozornilo prohlášení ministrů zahraničních věcí Bulharska, České republiky, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Polska, Rumunska, Slovenska a Spojených států amerických.

2.6.2020 v 12:52 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 29 | Diskuse

Vladimíra Bošková

TGM napomohl k modernímu Rakousku

Rakousko dnes má mimořádně schopné zástupce zaměstnanců a mj. i pacientů; nepřímo i přímo se o to zasloužil náš první čs. prezident Masaryk a čeští sociální demokraté.

2.6.2020 v 12:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 43 | Diskuse

Oto Jurnečka

Co ještě lze udělat pro afroamerickou menšinu?

Sleduji zpravodajství ze Spojených států. Komentátoři a politologové zamyšleně hloubají o hluboce zakořeněném systémovém a institucionálním rasismu v americké společnosti a o tom, že je to, už konečně, nutné změnit.

2.6.2020 v 11:44 | Karma článku: 30.82 | Přečteno: 580 | Diskuse

Veronika Valíková

Národní stát a paradoxy ruchovců a lumírovců dneška

Spory o to, zda se máme více věnovat národním zájmům, nebo se otevírat světu, nejsou nové a stejně jako budily vášně před sto padesáti lety, i dnes zbytečně rozdělují společnost. Mnohdy jen kvůli nepochopení pojmů a souvislostí.

2.6.2020 v 10:59 | Karma článku: 9.36 | Přečteno: 129 | Diskuse

Helena Herynková

Karanténa nebylo jen mučení, ale taky učení

Být doma letos na jaře neznamenalo luxus, ale povinnost. Přesto jsme to zvládli, a navíc nejen o sobě možná zjistili spoustu zajímavého.

2.6.2020 v 10:07 | Karma článku: 4.97 | Přečteno: 99 | Diskuse
Počet článků 87 Celková karma 20.33 Průměrná čtenost 1156

Jsem člověk zajímající se o lidskou duši a její podstatu. Vyznávám svobodu myšlení a slova. Jsem autorem několika knih. Má nejnovější kniha: Nový pohled na lidskou duši a vědomí. 

 

Mé stránky: Kvantová dušewww.szeruda.cz

 

Volím Trikolóru!

Astronauté z Crew Dragonu jsou na palubě Mezinárodní vesmírné stanice

Americká soukromá loď s lidskou posádkou Crew Dragon se připojila k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) a astronauté...

Museli jsme prodat chalupu. Dcera se rozvádí a potřebuje peníze, říká Žilková

Veronika Žilková opustila minulý měsíc v Izraeli svého manžela Martina Stropnického a vrátila se do Česka. Její maminka...

Vodafone měl masivní výpadek. Hodiny nefungovaly prakticky žádné služby

Lidé po celém Česku zaznamenali ve čtvrtek odpoledne výpadky služeb Vodafonu včetně bývalých služeb UPC, ať už šlo o...

Monika Bagárová porodila. Dcera dostala jméno po mamince Muradova

Zpěvačka a porotkyně SuperStar Monika Bagárová (25) je maminkou. Se šťastnou novinkou se pochlubila fanouškům na...

SuperStar vyhrála Slovenka Barbora Piešová. Porotkyně Bagárová chyběla

Česko Slovenskou Superstar 2020 se stala zrzka Barbora Piešová (19), která rozplakala svým finálovým výkonem porotu i...