Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nová doba si žádá nové děti

8. 04. 2018 20:28:39
V poslední době sílí snaha dostat děti, co nejdříve do školek a škol, aby se dostaly, co nejdřív pod vliv státu a různých neziskových organizací, které se postarají o jejich „dobro“, a přitom se omezil vliv rodičů na výchovu.

Díky novodobým humanistům a dobrodějům malé děti konečně budou moci, alespoň v některých zemích, získat právo roz­hod­nout o svém pohlaví. Z tohoto procesu samozřejmě musí být vyloučeni rodiče, protože by mohli mít na dítě špatný vliv a bránili by mu svobodně se rozhodnout.

Již jsme se smířili s tím, že ve státních školách se mají vzdělávat společně děti nadané i ty hodně málo nadané, aby se tím zmenšily rozdíly mezi nimi (směrem k těm méně nada­ným) a snížila se tak traumatizovanost těch méně nadaných.

Některé předměty, jako je třeba matematika, by měly být omezeny nebo zcela vyloučeny, protože bylo odborně shledáno, že dětem, které nejsou bílé (či žluté) moc nejdou a tyto děti jsou tak traumatizovány, z čehož se dá vyvodit, že matematika je rasistická. Preferovány budou ty směry, kde není třeba tolik přemýšlet a stačí jim jen věřit.

Charakter vzdělání a vzdělávání se musí postupně změnit. Již dnes řada pokrokových a snad v dětství traumatizovaných učitelů, kteří jsou lidmi na svých místech (protože jinde by se neuživili), mění svým studentům pohled na historii, tradice, gender, náboženství, na to, co je správné, které názory mohou zastávat a které ne, které politické strany by měli volit a které raději ne, pokud chtějí řádně dostudovat a stát se uvědomělými občany nově budované multikulturní neomarxistické spo­lečnosti. Říkají studentům, kdy mají jít demonstrovat za demokracii, ústavní principy, aniž by je naučili, co to ta demokracie, ústava, ústavní principy či duch ústavy vlastně jsou.

Jít studovat technické a přírodovědné obory je dnes již přežitek. Nastupuje éra huma­nitních věd, nové neomarxistické filosofie, multikulturní výchovy, kvaziekologické výchovy a genderových studií, kde čeká absolventy skvělé uplatnění v praxi. Pokud se na ně nedostanou místa na různých ministerstvech, v politických, neziskových organizacích či orgánech EU, vždy mohou jít učit a pře­dávat své znalosti a vědomosti dalším novým generacím.

Blíží se doba, kdy ženy děti porodí, nakojí (nebo raději ne, aby nevzniklo pouto mezi matkou a dítětem) a předají je institucím, které se o ně dále po­starají. Kontakty a komunikace rodičů s dětmi se zakážou, aby děti nebyly rodiči nesprávně ovlivňovány.

Muži a ženy se tak hned dál budou moci věnovat své práci, nebudou zatěžováni výchovou svých dětí, ženy se budou moci věnovat své kariéře či plození nových dětí. Z dětí vychová stát řádné a poslušné občany k použití všeho druhu.

Konečně se blíží doba, kdy mikrotraumata budou nahrazena skutečnými traumaty. Lidé budou moci žít v definovaných mezích šťastně bez toho, aby věděli, co ji vlastně chybí.

Lidé se budou moci konečně svobodně zvolit své pohlaví, věk, rasu či barvu kůže takže nebude potřeba, aby volili cokoliv jiného a natož ještě svobodně. Žádné politické strany již nebudou potřeba – zvláště ne ty populistické s nesprávnými názory na svět.

Nad vším budou bdít morální elity, které získaly vzdělání na drahých soukromých školách a se systémově plozenými a vzdělávanými dětmi ani z nich vzrostlými dospělými jedinci se nikdy nesetkaly. Morlokové a elois v realitě. Jen eloiové si budou muset dávat pozor, aby je zlí a hloupí morlokové jednoho krásného dne nesežrali.

Nevěříte, že by to bylo možné? Jsou země pokrokovější než je ta naše, kde muži a ženy stále ještě věří na pohanské pověry a barbarské zvyky, třeba že plodnost žen závisí na tom, zda dostaly či nedostaly o velikonocích pomlázkou. Však se podívejte, kam směřujeme. Nová doba, nové děti (či oběti?).

https://www.facebook.com/stredoevropan.cz/videos/1821792967839487/

Hlasujte ve finále Blogera roku

Autor: Rostislav Szeruda | neděle 8.4.2018 20:28 | karma článku: 24.76 | přečteno: 536x


Další články blogera

Rostislav Szeruda

Hra na válku

Chemický útok v Sýrii. Jsou pochybnosti, zda se opravdu stal nebo ne. Pokud se stal, je otázkou, kdo ho má na svědomí. Mocní tohoto světa ale mají jasno. Výsledek: na Sýrii letí 105 raket bez souhlasu Rady bezpečnosti OSN.

22.4.2018 v 17:52 | Karma článku: 16.95 | Přečteno: 184 | Diskuse

Rostislav Szeruda

President non grata

Pan prezident Miloš Zeman vyhrál demokratické volby. Dobojováno jest – přesto zbraně zřejmě hned tak ještě neutichnou. Miloš Zeman se nezmění a jeho oponenti také ne. Čeká nás další hodně perné i peprné prezidentské období.

28.1.2018 v 17:23 | Karma článku: 31.59 | Přečteno: 935 | Diskuse

Rostislav Szeruda

Má existence vesmíru význam?

Má existence člověka jako vědomé bytosti ve vesmíru nějaký význam? Jsou dvě možnosti – nemá absolutně žádný význam anebo má absolutní význam. Záleží na tom, zda vesmír bez přítomnosti vědomé inteligence může existovat.

21.1.2018 v 17:46 | Karma článku: 19.75 | Přečteno: 701 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Robert Troška

Kardinál Duka: útok na rodinu, předání petice

V rámci převezení ostatků kardinála Berana do Prahy vystoupil kardinál Duka se zásadním projevem, ve kterém popsal útoky na rodinu a další témata. Po projevu v katedrále byla kardinálu Dukovi předána petice na jeho podporu.

22.4.2018 v 19:16 | Karma článku: 14.53 | Přečteno: 165 | Diskuse

Josef Prouza

Děti Shakespearovi už absolutně nerozumí. Přeložil jsem Romea a Julii do internetové řeči

A byla to kláda! Zachovat odkaz velikána Williama, aby mu vůbec mladí rozuměli, byl porod. Trochu jsem i pozměnil děj, aby ho dnešní generace pochopila. A teď jdu na Hamleta. Název: 2B || !2B. (Být či nebýt - pro zaostalé starce).

22.4.2018 v 16:36 | Karma článku: 11.71 | Přečteno: 401 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Zpráva ze zasedání ÚV KSČM

Naší agentuře Hádám se podařilo jako jediné proniknout na první uzavřené povolební zasedání ÚV KSČM po projevu Miloše Zemana na jejich sjezdu.

22.4.2018 v 16:27 | Karma článku: 24.69 | Přečteno: 600 | Diskuse

Hana Šťastná

Od proražených gum k pohnojenému Arabskému jaru

„Kamarádka“ se dala dohromady s mým ex-vyvoleným. Pod záminkou, že mu vytmaví, jak moc mi ublížil, ode mne vylákala číslo jeho mobilu a šup, za měsíc už s ním letěla na Maledivy. Aniž by se mi k té nové lásce a výletu přiznala.

22.4.2018 v 15:28 | Karma článku: 22.70 | Přečteno: 641 | Diskuse

Stanislav Dupač

Kde hledat Bolševika?

Mnozí stále čekají bolševika, co přijde z Ruska, ale nechtějí vidět toho, co přichází z druhé strany.

22.4.2018 v 14:59 | Karma článku: 24.96 | Přečteno: 505 | Diskuse
Počet článků 61 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1064

Jsem člověk zajímající se o lidskou duši a její podstatu. Vyznávám svobodu myšlení a slova. Jsem autorem několika knih. Aktuálně mi vychází kniha: Nový pohled na lidskou duši a vědomí.  www.szeruda.cz

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.